Збори з карате на базі Західного реабілітаційного центру

збори карпатиНа базі Західного реабілітаційного центру (село Яворів, Львівська область) проходили збори з карате для дітей з вадами слуху та руху.

У мальовничому куточку Карпат з 1-го по 12 липня 2016 року на базі Західного реабілітаційного центру пройшли збори спортсменів-інвалідів з усієї України (понад 80 учасників), в тому числі спортсменів із Маріуполя.

Головним тренером на цих зборах було назначено Шухман Олега Еріксоновича (м. Маріуполь,  6 Дан з каратє).

Західний реабілітаційний центр  — це центр тренування пара-олімпійців. У ньому є всі умови для проживання та тренування. Комфортабельні корпуси з усіма приладами для інвалідів,  відмінне збалансоване харчування, професійні зали з тренажерами, а також чутке відношення персоналу до людей.

Спортсмени проходили тренування як у залах, так і під відкритим небом. Крiм занять, спортсмени здійснили походи у гори, збір грибів та трав.

Учасники зборів жили та тренувалися під девізом «Жити на рівних, тренуватися на рівних, вигравати на рівних»! Тренування проходили разом із здоровими дітьми, а також  з воїнами АТО, які також були у центрі на реабілітації. Разом спілкувалися, разом грали у різні ігри та проходили квести.

Поделиться