Кубок Донецької області з фунакоші шотокан карате

10-11.04.2021 року в м.Маріуполь відбувся Кубок Донецької області з фунакоші шотокан карате серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків та дітей.
У змаганнях взяли участь 100 каратистів з семі клубів м.Маріуполь.
Каратисти віком від дев’яти років змагалися у чотирьох видах програми: індивідуальне ката, індивідуальне куміте, командне ката, командне куміте.
За результатами командного заліку:
Перше місце – Маріупольський спортивний клуб східних єдиноборств «КЕМПО» (тренер Шухман О.О.) — 18 золотих, 21 срібні, 16 бронзових медалей;
Друге місце – Маріупольська Федерація Сето-Кан Карате-До (тренер Шухман В.О.) — 18 золотих, 11 срібні, 10 бронзових медалей;
Третє місце – Клуб бойових мистецтв «Шидай» (тренер Майдуб С.В.) — 2 золотих, 2 срібні, 8 бронзових медалей;
Ці змагання стали відбірковими для участі спортсменів Донеччини у чемпіонаті України з фунакоші шотокан карате, який планується з 23 по 25 квітня у м.Черкасах.